HYALAC-BOOST PharmaSuisse tbl. 30

HYALAC-BOOST PharmaSuisse tbl. 30

Výrobce: PHARMASUISSE LABORATORIES S.R.L. (I)
Kód zboží: 2512318
HEM: Oznámení o notifikaci
Dostupnost: Skladem
DPH: 15,00 %
Cena bez DPH: 286,96 Kč
Cena: 330,00 Kč
Kusů:
 Informace o zboží

Aktivní život v každém věku!

Hyalac - boost

Po čtyřicátém roce života se začíná projevovat stárnutí pojivových tkání způsobené sníženou tvorbou kolagenu, kyseliny hyaluronové a dalších látek důležitých pro dobré zdraví těchto tkání. To se může projevit zhoršenou pohyblivostí či občasnou bolestivostí nejvíce namáhaných kloubů, zhoršeným viděním, snížením elasticity pokožky, tvorbou vrásek a pigmentových skvrn.

Ke zdravotním problémům, které nejvíce znepříjemňují život lidem ve středním a vyšším věku patří artróza namáhaných kloubů, projevující se zejména jejich bolestivostí. Dochází k ní při opotřebení chrupavek, které je důsledkem zátěže kloubů, ale také narušení rekonstrukčních procesů v chrupavkách a změnou metabolických pochodů v buňkách chrupavky.

Jednou z možností, jak přispět k regeneraci, či alespoň ke zpomalení úbytku chrupavek je užívání tzv. chondroprotektiv, látek, které jsou pro stavbu a funkci chrupavek nezbytné. Mohou příznivě působit na metabolismus chrupavky různými mechanismy.

Dnes patří mezi nejrozšířenější chondroprotektiva glukosamin, chondroitin sulfát a kyselina hyaluronová. Glukosamin patří stejně jako chondroitin sulfát mezi glykosaminoglykany. Zajišťují promazávání, a tudíž hladké klouzání chrupavek po sobě, a tlumí nárazy. Orálně podávaný chondroitin sulfát může přispívat ke zvyšování koncentrace proteoglykanů v kolagenové matrici a snižuje rozklad kolagenu.

Kyselina hyaluronová je hlavní složkou kloubního mazu a látkou odpovědnou za jeho mimořádnou viskoelasticitu; plní důležitou funkci promazávání kloubů a chrání matrici chrupavky proti toxinům a bakteriím, které do ní mohou pronikat. Její přítomnost je zásadní pro stabilizaci sítě kolagenových vláken a zajištění metabolické výměny.

Dostupné přípravky většinou kombinující glukosamin a chondroitin sulfát; nicméně účinnost této kombinace je podmíněna podáváním vysokých dávek a dlouhou dobou léčby s rizikem nízkého stupně zlepšení.

Problém přípravků s kyselinou hyaluronovou pro orální podávání je ten, že v nich obsažená kyselina hyaluronová se špatně vstřebává kvůli vysoké molekulární hmotnosti, která brání přechodu přes stěnu střevní sliznice. Kyselina hyaluronová má však pro funkci kloubů zásadní význam, a proto se často provádí tzv. viskosuplementace - injekční aplikace kyseliny hyaluronové přímo do kloubu. Tento postup je však pro pacienta nepříjemný.

HYALAC-BOOST je inovativní přípravek, který dodává organismu mimo jiné i dobře vstřebatelnou kyselinu hyaluronovou. Ta je spolu s chondroitin sulfátem a dalšími důležitými látkami zabudována k kolagenové matrix BioCell Collagen II. Obsah kyseliny hyaluronové a chondroitin sulfátu je v kolagenu standardizován, přítomny jsou ale i další proteoglykany včetně glukosaminu, aminokyseliny, atd. Účinek je proto komplexní. Patentovaným procesem výroby BioCell Collagen II bylo dosaženo malých molekulárních hmotností kolagenu, takže látky, které jsou jeho součástí se v organismu rychle a účinně vstřebávají.

Další převratnou látkou, obsaženou v přípravku HYALAC-BOOST je "booster", přírodní zesilovač Osteol . Byl speciálně vyvinut z mléčných bílkovin tak, aby v kombinaci s látkami na podporu kloubních chrupavek, zesiloval účinek těchto látek. V kombinaci s BioCell Collagen II je proto možné snížit denní dávku podávaných chondroprotektiv a brát jen jednu tabletu přípravku HYALAC-BOOST denně.

MSM (metylsulfonylmetan)
Představuje pro organismus zdroj organické síry. Ta je důležitá pro dobré zdraví kloubů a elasticitu chrupavek. Tlumí bolesti, zvláště v případě artrózy, má protizánětlivé účinky a přispívá k procesům regenerace chrupavky.

Indikace
HYALAC-BOOST doporučujeme používat:


1.Při zvýšených nárocích na výživu kloubních chrupavek v případech:
Osteoartrózy
Chondropatie (degenerativní onemocnění chrupavky) v důsledku:
|stárnutí
|zranění
|nadváhy či obezity
|opotřebení fyzickou námahou (zatížení jednostrannou prací)
|intenzivní sportovní aktivity.

2.Pro výživu pokožky:
-u osob ve věku nad 40 let.

3.Jako doplňkovou výživu k injekční terapii kyselinou hyaluronovou do kloubů nebo kůže.

Dávkování a užívání
1 tableta denně po dobu alespoň 3 měsíců. Cyklus po přestávce opakovat.

Složení
1 tableta obsahuje:
500 mg BioCell Collagen IIR: částečně hydrolyzovaný kolagen se standardizovaným obsahem kyseliny hyaluronové (10 %) a chondroitin sulfátu (20 %)
150 mg MSM: metylsulfonylmetan
100 mg Osteol : bioaktivní mléčné bílkoviny

HYALAC-BOOST neobsahuje lepek ani geneticky upravené látky.

Balení: 30 tablet


Komentáře ke zboží

Nový komentář

 • Hyalac-boost
  Neregistrovaný uživatel | 03.04.2015 22:43
  Dobry den,
  uzivala jsem moc poduktu na klouby,vzdy jsem musela OPET DO LEKARNY protoze jsem mela pocit, ze nic nefunguje...
  Na doporuceni v lekarne jsem si koupila Hyalac boost...
  po 2 tydnech uzivani 1 tb za den mam pokoj...docetla jsem se, ze kazda tableta obsahuje to co se prirozene objevuje v kloubech...
  chrupavku...a to nema nikdo...hydrolizovane a nizkomolekularni...
  potvrzeni klinickou studiii...tak to je zazrak))) doporucuji vsem na bolave klouby.....
  Reagovat
  • Re: Hyalac-boost
   Neregistrovaný uživatel | 18.09.2015 15:59
   Ideaální recenze a doporučení od anonymního uživatele....
   Reagovat
 • hyalac boost
  Neregistrovaný uživatel | 11.02.2016 13:55
  Dobrý den, mohu potvrdit,že tento produkt opravdu mým kolenním kloubům výrazně pomohl. Vyzkoušel jsem několik produktů mohutně reklamovaných v TV-ovšem bez zásadního účinku. Hyalac boost mohu za moji osobu doporučit. Petr.V.
  Reagovat
 • Hyalac-boost
  Neregistrovaný uživatel | 26.11.2016 14:48
  Dobry den ,chtela bych poslat tabletky do zahranici, je to mozne a za jakou cena....
  Reagovat

na začátek stránky ~ doporučit tento web známému