ANEUROX PharmaSuisse tbl.30

ANEUROX PharmaSuisse tbl.30

Výrobce: PHARMASUISSE LABORATORIES S.R.L. (I)
Kód zboží: 2562743
HEM:
Dostupnost: Není skladem
DPH: 15,00 %
Cena bez DPH: 241,74 Kč
Cena: 278,00 Kč
Kusů:
 Informace o zboží

ANEUROX

Přípravek ANEUROX obsahuje složky, které různými mechanismy přispívají k ochraně a regeneraci centrálního i periferního nervového systému a podílejí se na energetickém metabolismu člověka.

Kyselina lipoová (též tioktová) byla objevena v padesátých letech minulého století. Lidský organismus si ji v malém množství tvoří sám. Jedná se o koenzym, podílející významnou měrou se na tvorbě buněčné energie. Pomáhá vitamínům skupiny B přeměňovat sacharidy, tuky a bílkoviny z potravy na energii. Později vědci zjistili, že kyselina alfa lipoová patří k nejmocnějším známým antioxidantům. Je to hlavně proto, že je rozpustná jak ve vodě tak v tucích a může proto prostupovat všechny lidské tkáně včetně lidského mozku. Poskytuje tedy komplexní ochranu proti volným radikálům. Stárnutí člověka je spojováno s úbytkem hladiny důležitých antioxidantů, jako jsou vitamíny C, E, koenzym Q 10 a glutation. Postupná ztráta schopnosti likvidovat volné radikály přispívá ke snižování imunity organismu a rozvoji degenerativních onemocnění. Jedním z nejdůležitějších součástí antioxidačního řetězce je vitamín E. Stabilizuje volné radikály v tukových tkáních a buněčných membránách. Přitom se sám stává volným radikálem. Radikál vitamínu E je stabilizován a recyklován zpět na antioxidant vitamínem C. I ten se však tímto stává volným radikálem, který je pro změnu recyklován do původní formy antioxidantu gluthationem. Tento "opravný" cyklus funguje za předpokladu, že organismu má dostatek gluthationu. Gluthation je nejdůležitějším antioxidantem působícím uvnitř buněk. Jeho zásoba se ale rychle vyčerpá, pokud je organismus vystaven vysokému oxidativnímu stresu, jakým může být nemoc, infekce, zranění, určitý druh léčby (např. chemoterapie) nebo operace. Orálně podávaný gluthation se štěpí v žaludku a do krve se ho dostane minimum, takže uvnitř buněk nemůže působit. Vědci zjistili, že chybějícím článkem v řetězci obnovy antioxidantů vitamín E, C a gluthation je právě kyselina alfa lipoová. Ta kromě toho, že je mocným antioxidantem sama o sobě, má schopnost zvyšovat hladinu gluthationu uvnitř buněk. Přitom se dobře vstřebává, pokud je podávána jako doplněk stravy. Může tedy pomáhat regeneraci a recyklaci vitamínů E, C a gluthationu.

Oblast využití kyseliny alfa lipoové

Kromě příznivých účinků kyseliny alfa lipoové při neuropatiích se zmiňuje také možný přínos jejího užití při onemocnění jater (chronická hepatitida, cirhóza), HIV, šedém a zeleném zákalu a pro posílení mentální koncentrace a kognitivních funkcí mozku. Zdá se totiž, že kyselina alfa lipoová zlepšuje prokrvení mozkových buněk a napomáhá přenosu vzruchů mezi nervovými vlákny. Studie naznačují možné využití při Alzheimerově chorobě.

Vitamíny skupiny B - chrání nervy před poškozením volnými radikály, přispívá k výživě a růstu nervové tkáně B1 - thiamin
B2 - riboflavin
B5 - kyselina panthotenová
B6 - pyridoxin
B12 - kobalamin

Vitamín E

Tento vitamín je velmi účinným antioxidantem, který chrání buněčné membrány před poškozením volnými radikály.

MSM - Metylsulfonylmetan

MSM představuje bohatý zdroj přírodní organické síry, která je obsažena v některých druzích ovoce, zeleniny a v obilovinách. MSM je organická forma síry, která je v lidském těle velmi snadno vstřebána a využita. Síra je čtvrtým nejhojněji zastoupeným minerálem v lidském těle a je pro život nezbytná. MSM je silným antioxidantem a důležité jsou také jeho účinky tlumící bolest a protizánětlivé účinky.

Indikace
ANEUROX může být prospěšný v případech:


1.periferních neuropatií (nezánětlivých onemocnění nervů), např. syndrom karpálního kanálku a tarzálního nebo kubitálního tunelu
2.vyhřezlé ploténky, zánětu sedacího nervu (ischias), atd.
3.polyneuropatie (zánět více nervů) v důsledku deficitu živin z nevyvážené stravy
4.diabetické polyneuropatie
5.periferní neuropatie spojené s poruchami metabolismu nebo žláz s vnitřní sekrecí
6.polyneuropatie vyvolané infekcemi, jedovatými látkami, apod.
7.pro celkové posílení organismu při onemocnění a pro posílení imunity

Dávkování a užívání
1 tableta jednou až dvakrát denně
nejlépe půl hodiny před jídlem.

UPOZORNĚNÍ: Není určeno pro děti do 10 let. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte na suchém chladném místě mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
Podávání přípravku těhotným a kojícím ženám se nedoporučuje pro nedostatek klinických dat.
Spotřebujte do data uvedeného na obalu.

Balení obsahuje 30 tablet po 1350 mg.

4 Složení
1 tableta přípravku ANEUROX obsahuje:
300 mg mikroenkapsulované kyseliny alfa-lipoové
1,05 mg vitamínu B1
1,2 mg vitamínu B2
4,5 mg vitamínu B5
1,5 mg vitamínu B6
0,75 g vitamínu B12
7,5 mg vitamínu E
100 mg MSM


Upozornění:
Doplněk stravy. Nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy.
Pozorně čtěte příbalovou informaci! Minimální trvanlivost do konce data uvedeného na obalu.
Uchovávejte v suchu při teplotě 25C. Ukládejte mimo dosah dětí!


Komentáře ke zboží

Nový komentář

 • detoxikace
  Neregistrovaný uživatel | 22.08.2013 13:19
  užívám to i na detoxikaci a je to opravdu výborné.
  Reagovat
 • Aneurox
  Neregistrovaný uživatel | 03.04.2015 22:53
  Dobry den,
  ja uzivam aneurox na brneni a mravenceni, je to zazracny produkt.
  Jsem bez obtizi po 14 dnech uzivani))) Kyselina lipoova dela zazraky
  v celkove nervove soustave...a vyborne i jako detox...pusobi i jako chelator tezkych kovu..procistuje cele telo)))) moje maminka ho uziva na karpaly...mela jit na operaci a po aneuroxu je bez problemu!
  Reagovat

na začátek stránky ~ doporučit tento web známému